Kartka z podróży – Koło Gospodyń w Białym Kościele
5 (100%) 1 vote

Po wakacyjnej przerwie ruszyliśmy znów w trasę z warsztatami na domówkach JUKI. I tak w minioną sobotę gościliśmy z maszynami JUKI na warsztatach szycia w Kole Gospodyń w Białym Kościele.

Podczas wydarzenia każda z Pań uszyła sobie wyjątkowy fartuszek. Zabawa była fantastyczna, maszyny się spisały  i generalnie było zjawiskowo!!! Bardzo dziękujemy wszystkim uczestniczkom warsztatów z domowymi maszynami JUKI.
Obserwujcie nas bo do końca roku mamy rozpisane warsztaty w całej Polsce!!! Będziemy Wam pokazywać na bieżąco relację z każdych naszych warsztatów.

!!! UWAGA !!!

Jeżeli chcecie Nas zaprosić, abyśmy zorganizowali wam warsztaty szycia na maszynach domowych JUKI – napiszcie, zadzwońcie – czekamy na was !!!

Więcej na  stronie TUTAJ.

 

koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele koło gospodyń w białym kościele

Napisz co o tym myślisz